شرکت جنرال الکتریک

زمینه فعالیت شرکت جنرال الکتریک بسیار فراتر از تولید محصولات و لوازم خانگی می باشد. این شرکت همچنین در زمینه های صنایع وابسته هواپیمایی، توزیع برق، توربین های گازی، لوکوموتیو، وسایل تصویربرداری پزشکی، تجهیزات جنگی و … فعالیت می کند. اما در کشور ما این برند آمریکایی بیشتر به جهت فعالیت موفقش در حوزه تولید لوازم خانگی شناخته شده است. یخچال فریزر جنرال الکتریک، ماشین لباسشویی جنرال الکتریک، یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک، ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک، مایکروویو جنرال الکتریک، جاروبرقی جنرال الکتریک، قهوه ساز جنرال الکتریک و … از جمله محصولاتی هستند که توسط این شرکت معتبر آمریکایی تولید می شوند.

محصولات جنرال الکتریک به دلیل کیفیت بالای ساخت و قطعات بکار رفته به ندرت نیاز به تعمیر پیدا می کنند اما چنانچه هرگونه مشکلی را در دستگاه خود مشاهده کردید موضوع را با ما در میان بگذارید. این نکته مهم را به شما یادآور می شویم که تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک به دلیل پیچیدگی در قطعات سخت افزاری و نرم افزاری محصولات جنرال الکتریک و همچنین استفاده از برد ها و امکانات پیشرفته نرم افزاری دانش و مهارت بالایی را می طلبد.

معرفی شرکت جنرال الکتریک

جنرال الکتریک برندی است که تاریخچه ی آن به تجارت لامپ سازی توسط ادیسون بر می گرددو از آن زمان این برند شروع و امروزه تا صنایع هوایی و گاز و نفت گسترش پیدا کرده است. این برند یک برند آمریکایی است که مرکز مدیریتی آندر بوستون ایالت ماساچوست قرار گرفته است.برند جنرال الکتریک (General Electric) از سال ۱۸۹۲ لامپ های الکتریکی را تولید کرد و سپس در زمینه زیاد صنعتی، مشغول به فعالیت است. جنرال الکتریک سال های زیادی است که جزو برترین برندهای جهان قرار گرفته است. تولید وسایل منزل از جمله یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و … یکی دیگر از تولیداتی شرکت جنرال الکتریک است.

Call Now Button